Dzień sesji z gwiazdą fryzjera George Northwood

Rozumiesz te czasy, w których faktycznie musisz się uszczypnąć dokładnie, jak interesujące jest i satysfakcjonujące twoje zadanie (i jestem bardzo wdzięczny), dobrze patrząc wstecz Mój dzień w salonie George Northwood był naprawdę jednym z tych dni.

Przewijajmy odrobinę tła, po raz pierwszy zapoznałem się z fryzjerstwem do gwiazd, George Northwood przez Pinterest UK na ich specjalnym, a także blogowaniu AH-Mazing w lutym, gdzie nawet skończyłem modelować dla niego fryzurę z lat 70. , na wielkie sprzątanie. To był jeszcze jeden z tych czasów.

Dziękuję Pinterest to wszystko, co mogę powiedzieć!

George jest raczej szanowanym stylistą, dzięki czemu Manes of Kim Kardashian, Gwyneth, Kate Winslet, Alexa Chung, Rosie Huntingdon-Whiteley, a także wiele więcej gwiazdek wyglądają fantastycznie dla okładek czasopism, ceremonii w zakresie nagrody w mieście.

Możesz więc wyobrazić sobie moją przyjemność podczas uroczystości Pinteresta, gdy George stwierdził, że był fanem mojego bloga, a także chciał, żebym w znalezieniu i miał z nim leczenie, ustanawiając sesję zdjęciową w swoim salonie.

Więc właśnie to zrobiliśmy.

Moje zdjęcie „przed”:

Ekscytujące, moja druga połowa Peter była za kamerą wideo na sesję, ponieważ przetransportowałem mojego wewnętrznego Kim Kardashian do tej 3-filmowej konfiguracji kamery wideo. Strzeliliśmy za pomocą Canon 5D, Canon 550D, a także małego GoPro, przy czym ten ostatni powszechnie odkrył się celowo w zlewie dla tych strzałów w mycie.

W końcu nakręciliśmy 2 filmy, pierwsze, które można zobaczyć poniżej w mojej sumie, a także po metamorfozie włosów, drugi to wywiad z głównym facetem George’em, który zostanie wydany w czerwcu.

Jako wielokrotny zwycięski dyrektor (OOH LALA), który dokonał dramatu, filmów dokumentalnych, teledysków, a także reklam pracujących dla wszystkich, od Lionsgate UK po BBC, Sky, a także Beyond, Blogging Life było trochę odwrócone Dla mnie, jak teraz odkrywam przed kamerą wideo znacznie więcej, a także więcej.

Nadal jednak kieruję wiele zdjęć, w których jestem, a moje doświadczenie jest dostępne, a także szczerze. Podoba mi się szum filmu. Zawsze miej, zawsze będzie.

Naprawdę miałem wczoraj spotkanie Google satysfakcjonujące na YouTube, a także idę w czerwcu, aby zaspokoić kilka zespołów na specjalne wydarzenie, które pokazam, jednak jestem naprawdę podekscytowany, pomimo tego, że jest jak na ironię późno Na imprezę, o budowaniu mojego kanału You Tube.

Możesz go zastosować tutaj, jeśli masz ochotę!

Ale wracając do oceny, a także możesz obejrzeć film na końcu. Mam nadzieję, że ci się podoba tak samo jak my!

Od momentu, gdy wchodzisz do salonu piękności na cichszej, jednak wciąż centralne studnie stają się przy Goodge Street (przywitane przez pięknego szczeniaka George’a przy drzwi milion dolarów.

W rzeczywistości dostajesz leczenie gwiazd w salonie George’a, każdy tak, jednak bez pretensji (i paparazzi).

Salon dotyczy fajnego, lekceważonego modnego bez ego. Podobnie jak George, a także metoda, którą lubi stylizować włosy.

George, a także jego rodzeństwo Sally, która jest głównym kolorystą, jest tak na ziemi, namiętne kreacje, ich podobne do ich pracy są absolutnie zaraźliwe, co udowodni ich oddany zespół od Pa Lucy George’a po ich recepcjonistów, a także stylistów. Wszyscy troszczą się o włosy.

Co więcej, wszyscy zostali przeszkoleni przez samego George’a, na swój sposób, system wartości, a także styl.

Kiedy wszedłem, czułem się trochę jak zestaw filmowy. Uderzasz się falą śmiechu, gadania, a także doceniającą włosy, które przesuwają się pod każdym kątem. Salon kosmetyczny ma luksusową atmosferę, a także przypomniał mi LA: słoneczny, pozytywny i oszałamiająco profesjonalny.

Lubię też etos George’a Northwood: miłe, wegańskie produkty z ciężarem, zapewniając naturalny, piękny styl dla prostego i łatwego uroku, który wydaje się świeże, współczesne, ale ponadczasowe. doskonałość w zasadzie. Chcesz poczuć się jak kobieta w reklamie L’Oreal. George może to zrobić. Dziesięć razy więcej.

Miły dla produktów Locks-

Sally, rodzeństwo George’a to słodki, przemyślany, kolorowy profesjonalista, który rozumie to, czego chcą kobiety, a także wymagania od koloru włosów.

George jest niezwykle charyzmatycznym, innowacyjnym genialnym i liderem, szczerze mówiąc, ktoś, kogo pragniesz, byłeś najlepszymi kolegami.

Nie ma wątpliwości, że A-Listers jak on.

Bonda brat-siostra, a także chemia są również podstawą lokalizacji, zdjęcia młodzieżowe podnoszą Mantelpiece na dole, wskaźnik ich korzeni, a także zaangażowanie George’a w „utrzymanie tego”, ponieważ dyskutował jako coś niezbędnego dla niego.

Nawet wtedy dobre dni włosów!

I dokładnie to, jak cudowne jest spa-vibe, jaki mają miejsce? George uważa, że wykonanie włosów to „Twój czas” na relaks, odpoczynek, a także chłód, a także na pewno czułem się tam.

Z konsultacją z GeorgE, a także na początek Sally, omówiliśmy przemyślenia ekspertów na temat moich włosów. Na moich znaczących włosach.

George chciał zachować długość, podobnie jak ja, jednak wyeliminuję kilka ciężarów, a także zapewnić mi również szeroką giemę.

Sally postanowiła podnieść kilka moich włosów za pomocą Balayage (Francuzi, aby zamiatać lub malować), wydobywając pewne rozświetlone styl, które oferowałyby moje włosy o wiele więcej tonu, a także loki wyższe.

Sally wyjaśniła, że korzenie powinny być zawsze ciemniejsze w zależności od zamierzonej natury, końce, a także wybrać sekcje takie jak wokół twarzy, naturalnie lżejsze/wyróżnione. Balayage przywraca nasze włosy z powrotem do swoich korzeni, a właściwie dokładnie tak, jak byłyby to dzieci, a także to zrobiły, wytwarzając kolor, z którym się urodziłem. Dosłownie.

Mój ojciec zawsze trzymał zamek moich niemowląt, który był ciemnobrązowy z tonami Russet. Tak jak skończyło się to po moim czasie w ich rękach. Niesamowity.

Pokrywając małą trwałą szarą strefę odcieniem, było to na najważniejszych atrakcjach, a także malowanie wybielacza, podkreślając kilka moich zamków.

Po zakończeniu koloru George przejął władzę (wyskoczył, aby stylizować włosy Alexy Chung, podczas gdy mój kolor był włączony, podczas jej kolekcji)-i uprzejmie wyczyścił resztę jego pamiętnika, szczególnie na sesję zdjęciową.

Gdy kolor był włączony, i zmył, nadszedł czas, aby uzyskać cięcie George’a Northwooda, a także styl przez samego faceta.

Zdecydował się tylko o cal, zalecał zdobycie wykończenia co 3 miesiące w przyszłości, a także przyciął wiele wagi. George powiedział mi wiele razy, jak bardzo lubił moje włosy, a także zarówno w stylach kręconych, jak i bezpośrednio, więc chciał zapewnić mi styl, który działałby w obie strony.

Nawet grzywkę można zmieść z mojej twarzy. To jeden wszechstronny styl dla kobiety, która lubi jej style włosów wszechstronne.

Byłem wzruszony, że George stwierdził dokładnie, jak bardzo lubi moje włosy, a także lubi wszystko, co jest ogromne, a także dzikie, a także znacznie dokładniejsze w swoich falach.

Zgadza się, że nie ma żadnych wytycznych, gdy dotyczy to włosów, niezależnie od wieku, a także ma styl, który sprawia, że czujesz się dobrze. Wszystkie kobiety w moim gospodarstwie domowym mają długie włosy, a mam na myśli być „rapunzel”, jak telefon Oliver dzwoni do mnie przez wiele lat!

Susząc go szybko w prostszym stylu, a następnie wykorzystał tu szczypiec Curling GHD, aby wytworzyć idealne loki z moimi włosami. Byłem wysadzony-to było piękne.

Produkty, których używali:

Kolor-Redken Chromatics

Redken Bleach dla najważniejszych

Gloss-Redken Shade EQ (w celu wzmocnienia włosów, a także sprawić, że świeci)

Pureology bardzo gładki szampon i odżywka

Pureologia bardzo gładka, odprężająca się serum

Przez cały dzień poczułem całkowitą księżniczkę, małe akcenty George Northwood Cupcake, Creamy Latte, a także nieograniczoną, zaraźliwą energię George’a, Sally, a także jego zespół sugeruje, że dzień był rozkoszą od początku do końca.

Nie mogę wystarczająco zasugerować George Northwood, z punktami kosztów, aby dopasować wszystkich, zarezerwuj się, aby poczuć się jak gwiazda na ten dzień.

Sprawdź wideo z całego procesu tutaj:

Oto moje ujęcia „po”. Czy lubisz?

W dniu, w którym miałem styl włosów, George Northwood miał świętować rok w biznesie, a ja bez wątpienia, będzie jeszcze wiele lat.

Szybki wskaźnik mojego wcześniej, a także po zdjęciach:

I mój moment „bo jestem tego wart”. Ha!

Co za dzień!

Kup moją bestsellerową książkę w miękkiej oprawie lub audio

Moja debiutancka książka to mój przewodnik po przetrwaniu, a także kwitnący w pracy, a także w House, a także zapewnia wgląd w to, jak stworzyć firmę cyfrową lub powrócić do pracy z pewnością.

Mumboss: Prawidłowy przewodnik mama o przetrwaniu, a także kwitnących w pracy, a także w House (wydanie 2nd w Wielkiej Brytanii)

Dostępne na Amazon lub słyszalne

Pracująca mama: twój przewodnik po przetrwaniu, a także kwitnący w pracy, a także w House (wydanie USA/Kanada)

Dostępne 8 września 2020 r. Kup teraz na Amazon

Jak to, co przeczytałeś? Więc dlaczego nie zastosować się do Vicki na Facebooku, Twitterze, YouTube, Pinterest i Instagramie

Nigdy nie przegap postu!

Zasubskrybuj do HighMum dla mojego regularnego biuletynu e -mail, w którym udostępniam moje nowe posty na blogu, porady blogowe, zaproszenia na wydarzenia, konkursy, a także wiadomości o mojej nowej książce. Nigdy nie udostępniam twoich danych osobowych stronom trzecim.

FacebookTwitterPinterestailTumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *