Świętowany migshot mama: Sabrina, a także Raffi w wieku 10 miesięcy

Mój kumpel, a także bloger BabyCenter.com, Sabrina, jest pierwszą mamą dla prawie jednego-letniego niemowlęcia o imieniu Raffi. Komponuje testy Rhodey Woman na temat jedzenia, rodziny, a także zabawy. Jej pseudonim Rhodeygirl zaczął jako żart między Rhodeygirl, a także jej mężulek, znany również jako Phillyboy. Kilka tygodni temu spotkałem się z Sabriną.

Ile lat ma Raffi, a także jakie jego ostatnie osiągnięcie?

Raffi ma 10 miesięcy, a także tak wiele odkrywa. Najdawca niedawno odkrył dokładnie, jak wskazać „więcej”, a także dokładnie, jak otworzyć wszystkie szuflady kuchenne, a także usunąć jeden produkt na raz. Nadal pracuję nad mentorem, aby je odłożył.

Jaka jest Twoja preferowana podróż z Raffi, która niekoniecznie jest Raffi?

Lubię biegać lub chodzić wcześnie rano, zanim Raffi całkowicie się obudzi. Lubi uśmiechać się do wszystkich, których mijamy, a także w spokojnych momentach, w których lubię słyszeć, jak rozmawia ze sobą. Świetnie się bawi, a także świeże powietrze jest świetne dla nas obu.

Jaka jest Twoja najbardziej regularna metoda spędzenia ostatnich godzin, zanim Trig wróci do domu?

Ostatnią godzinę spędzam, zanim Trig przyjedzie dom, chcąc, żeby był w domu. To jest uczciwa odpowiedź. Raffi wciąż nie jest bardzo szczęśliwy przez godzinę przed kolacją, więc staramy się wykonać zabawę. Przez większość dni pójdziemy na basen na chwilę lub pójdziemy na plac zabaw. Kiedy jestem równie leniwy, aby to zrobić, mamy wyścigi przelotowe lub grać w metodę tylko 10 -miesięczną puszkę.

Co ty i Trig lubisz robić z Raffi w weekend?

Ten latek był moim preferowanym przez całe życie. Prawie w każdy weekend spędziliśmy na plaży lub przy basenie. Raffi lubi jeść piasek, a także rozpryskiwać się, a także lubię czuć ciepłe słońce na mojej twarzy. Trig naprawdę lubi sprowadzać Raffi na ramiona podczas każdej wycieczki.

Czy masz jakieś wskazówki dla matek noworodków w Twojej okolicy?

Wziąć udział w zajęciach! Nest Philly jest blisko mnie, a także mają klasę Hatchlings ukierunkowaną na nowe mamy. Jeśli nie możesz dostać się na zajęcia, wyjdź na świetne oferty spacerów, a także bądź przyjazny z innymi mamami. Kiedy Raffi był noworodkiem, cały czas chodziłem tylko po to, by się zaprzyjaźnić. Odkryłem o najlepszych placach zabaw, a także kilka moich preferowanych kumpli mamy podczas tych spacerów.

Czy jakieś profesjonalne matki zabrały cię pod ich skrzydłami? Co ci pokazali?

Jestem bardzo wdzięczny za profesjonalne mamy, które mnie poprowadziły. Odkryłem dokładnie, jak pozwolić mojemu mężowi przejąć, a także wyjść na kieliszek wina z innymi mamami, nie dzwoniąc do domu 10 razy. Nadal nie rozumiem dokładnie, jak mogą odpuścić, a także tak się zrelaksować. Pragnę, żebym mógł, jednak nadal wysyłam kilka SMS -ów dla mojego wygody.

Daj nam wskazówkę do gotowania. (Wszystko idzie, związane z dzieckiem czy nie!)

Wszyscy to rozumieją, jednak niewiele osób to robi. Pralnia, a także pokrój warzywa, gdy tylko wrócisz do domu. Oprócz planu posiłków! Tak wielu ludzi narzeka, że ​​nie rozumie, co produkować obiad lub nie jedzą zdrowej diety. Dzięki planowaniu posiłków, a także wykonaniu pracy przygotowawczej z wyprzedzeniem możesz zjeść zdrowy obiad na stole.

Och, a także Cheerios tworzą całkowicie akceptowalną przekąskę do gotowania.

Dziękuję bardzo, Sabrina! Zastosuj się wraz z nią w testach Rhodey Woman lub na Twitterze w @RhodeygirlTests.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *