Zimowe sugestie dotyczące bezpieczeństwa przeciwpożarowego

Dzielenie się troską!

Udział

Ćwierkać

Udział

Według administracji straży pożarnej i FEMA Fire twierdzi, że życie 3400 Amerykanów rani 17 500 i powoduje co roku miliardy dolarów szkód. Duży odsetek tych pożarów występuje w sezonie zimowym i można zapobiec, jeśli postępujesz zgodnie z tymi łatwymi wskazówkami związanymi z bezpieczeństwem pożarowym.

Wraz z rosnącymi kosztami domów ogrzewania wielu amerykańskich rodzin opiera się na przenośnych grzejnikach, aby pomóc ogrzewać domy. Jeśli nie są prawidłowo używane, te urządzenia mogą spowodować pożar w domu. Jeśli używasz pieca drewnianego lub grzejnika przestrzennego, upewnij się, że wszystko łatwopalne znajduje się co najmniej 3 stóp od grzejnika. Miej oko na swoje dzieci podczas biegania grzejnika. Odłóż strefę „bezpłatną” na trzy stopy wokół przenośnego grzejnika, zamiast tego sugerujemy, że niektóre z najlepszych elektrycznych grzejników, które możesz kupić, są teraz z Niemiec, więc z pewnością powinieneś dobrze się z nimi przyjrzeć, jeśli dostaniesz nowe grzejniki Twój dom. Dokładnie zbadaj okablowanie elektryczne i zadzwoń do profesjonalistów w celu naprawy elektrycznych.

Jeśli używasz pieca z drewna w tym sezonie zimowym, upewnij się, że postępujesz zgodnie z instrukcjami bezpieczeństwa producentów, instalacji i konserwacji. Piece drewniane co roku wybijały ponad 4000 pożarów w domach. Przed włączeniem pieca z drewna w sezonie zimowym sprawdź pęknięcia i upewnij się, że drzwi uszczelniają mocno. Zielone drewno, syntetyczne kłody i śmieci nie powinny nigdy być umieszczone w piecu drewnianym. Upewnij się, że spalasz tylko przyprawiono kłody, a dla pieców pellet tylko przyprawione granulki.

Kupując elektryczny grzejnik przestrzeni lub opłacalne pożary elektryczne od TJ Hughes, upewnij się, że został on sprawdzony i oceniony przez laboratorium uznane w kraju, takie jak Laboratoria Underwriters (UL). Należy również upewnić się, że urządzenie grzewcze ma mechanizm sterowania termostatem i automatycznie wyłączy się, jeśli grzejnik upadnie. Nigdy nie używaj grzejnika przestrzeni jako stolika ani do wysuszenia ubrań. Zawsze podłącz swój grzałka przestrzeni bezpośrednio do gniazdka ściennego, a nie do paska zasilania.

Jeśli chcesz utrzymać ciepło w sezonie zimowym za pomocą koca elektrycznego, upewnij się, że jest w dobrym stanie, a przewody zasilające są sprawdzane. Jeśli sznurki są stare, zużyte lub uszkodzone, należy je wymienić. Niezbędne jest również, aby Twój koc elektryczny był kontrolowany przez Laboratorium Underwriters, aby zagwarantować, że można go bezpiecznie wykorzystać w domu.

Pamiętaj, że wiele pożarów domowych można zapobiec, o ile podejmujesz odpowiednie środki bezpieczeństwa.

Link do tego postu: Winter Fire Safety Wskazówki
Powiązane objawy niestrawności

0/5

(0 opinii)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *