Prezent Kreatywnego Dnia Ojca: jedno niezapomniane zdjęcie

Kiedy mój przyrodnie ukończył 50 lat, dostałem mu oprawione czarne, a także białe zdjęcie lokalizacji, w której poślubił moją mamę, hiszpański sąd w Santa Barbara, Ok.

Kupiłem go na jednym z witryn fotograficznych, a także miałem sformułowanie.

Niezależnie od tego, czy fotografia jest twoim stylem, czy też jesteś bardziej graficznym domem plakatowym, dziełem sztuki upamiętniającym miejsce, w którym się spotkałeś, czy może wakacje przed rodzicem, jest cudownym prezentem z okazji Dnia Ojca.

Oto trzy różne podejścia do tego samego miejsca, na przykład w regionie Santa Barbara. (Wszystkie mają znaki wodne, ponieważ nie kupiłem praw do zdjęć).

Z art.com, gdzie odkryjesz szereg stylów, a także wybór kadrowania.

Z DepozytPhotos.com, gdzie po prostu kupisz druk, który może być niezwykle przystępny cenowo – jak 19 USD – a także go wydrukował, a także sam. (Pamiętaj, aby kupić obraz 300 DPI – to jest implikowane do drukowania.)

Z Allposters.com, który ma znaczącą bibliotekę, a także świetną ofertę opcji kadrowania. To może być najprostsza opcja, chociaż kupujesz bardziej jak plakat, a także mniej oprawione zdjęcie.

Inne lokalizacje do rozpoczęcia wyszukiwania: Corbis, Istockphoto lub Shutterstock.

Czy twój partner podkochuje się w historycznym bohaterze lub obsesję na punkcie preferowanego jedzenia? Mogą to być również tematy sztuki ściennej. Po prostu odkryj najlepszą przestrzeń w domu.

Od przeglądania „Muhammad Ali” na Allposters.com

W naszej łazience mamy wiele nagich ludzi leżących na środku Nowego Jorku Times Square. (Może „Zachowaj akty w łazience” to wytyczna kciuka?)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *