Przedstawiamy magicznego czarodzieja online, który mówi, który lek na dziecko

dzięki Pediacare za sponsorowanie tego postu.

Od momentu nadejścia sezonu zimnego i grypowego widziałem kilka koszmarnych aktualizacji statusu na Facebooku od moich przyjaciół mamusi. Gorączka, wymioty, a następnie łapanie tego samego zestawu objawów na tydzień lub dwa później w tym samym domu. Pukam na drewnianym ladzie, na którym siedzi na moim laptopie, że to mi się nie przydarzy.

Moje dzieci rzadko są chore i dlatego moja szafka na leki nie jest często używana. Wszystkie etykiety wyglądają podobnie do mnie i muszę czytać paczki w kółko, aby dowiedzieć się, czy chcę użyć czegoś z żółtym wybuchem gwiazd, który mówi „multi-symptomowe zimno” lub czerwony baner z napisem „plus acetaminofen”.

Czy to cię również myli? Nie jestem farmaceutą, chłopaki. Potrzebuję przewodnika po leku bez recepty dla dzieci. I właśnie znalazłem jeden.

To prawda, że ​​ten pomocny czarodziej wskazuje tylko na produkty Pediacare, ale myślę, że jest to bardzo przydatne. Klikasz wagę i objawy dziecka, a wynikowy ekran wyświetla pakiety leków, które są dopasowane.

Sądzę, że wielu z nas podróżuje w ciągu najbliższych kilku tygodni. Ten szachownica objawów jest dostępna jako aplikacja telefoniczna o nazwie Pediacare Shopper’s Guide. Działa tak:

Ponadto, jeśli wiesz, że jesteś skłonny na spontaniczne gorączki i boski, które pojawiają się podczas podróży, nie zapomnij o lekkich, pojedynczych opakowaniach z redukcją gorączki/leku, o którym pisałem kilka miesięcy temu.

Powiązane wideo Pediacare na YouTube: Gorączka mit: Gorączka może zranić moje dziecko

Ten post jest częścią serii na temat debiutanckich mamy sponsorowanych przez Pediacare, stworzoną w celu wprowadzenia informacji rodziców o zdrowiu dzieci. Pomysły i linki, które wybieram z Tobą, są oparte na moich własnych zainteresowaniach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *