Koncepcje prezentów na Dzień Ojca dla ludzi w małych domach

Jak wszyscy inni w Internecie, staramy się nie gromadzić zbyt wiele rzeczy. Jednak lubimy pokazać tatusiu w naszym domu, nieco uznanie w Dzień Ojca. Nic nie mogę zrobić na temat projektów artystycznych dla dzieci (Popsicle Sticks!) Będzie musiał zachować na stałe tak dobrze, jak zawsze, jednak mogę skoncentrować się na prezentach bez bałaganu.

Gdy stworzyłem listę, zaobserwowałem trzy klasyfikacje: jadalne, cyfrowe, a także doświadczenia.

Zróbmy to.

Jadalne prezenty dla taty

Candy, czekolada, a także śmieciowe jedzenie. Nawet dojrzały dyrektor generalny z siwiejącymi włosami lub inteligentnym instruktorem chemii instytucji lubi wepchnąć rękę w ogromną torbę kukurydzy kettle lub Doritos. Niezależnie od jego trucizny, ciesząc się superzualną porcją w jego imieniu, jest świetnym posunięciem. Kiedy go nie ma, po prostu zgniaj się śmieci, które pozostały. Brawo! (Jeśli jesteś podstępny lub po prostu posiadasz drukarkę, możesz wydrukować etykietę skoncentrowaną na tatę, aby była o wiele więcej zabawy. Mój mężulek lubi tpizzlery, a także świetne i mnóstwo.

Rzeczy do picia. Obecnie jestem całkowicie przytłoczony przed sekcją piwa Whole Foods. Jest tak wiele przedmiotów specjalnych. Jednak piwo, wino lub elegancka woda sodowa to materiały eksploatacyjne, które można pakować jako prezent. Lub naprawdę wielkie ziaren kawy, na których nigdy nie wyrzucasz.

Ulubione posiłki. Bekon to świetna metoda rozpoczęcia Dnia Ojca. Tylko myśl.

Cyfrowe prezenty na Dzień Ojca

Odtwarzacze DVD oraz odtwarzacze CD są zakazane w moim domu. Poszliśmy całkowicie cyfrowe, oparte na chmurze, jakkolwiek chcesz zadzwonić do niego. Więc nawet prezent preferowanego filmu, serialu telewizyjnego lub „albumu” będzie nieważki. Amazon, a także iTunes, umożliwiają podarowanie tych rzeczy. Po prostu wydrukuję kawałek papieru z okładką na nim, aby wyprodukować kartę podarunkową.

Treść mój mężulek może polubić:

Hard opcje Hillary Rodham Clinton

Mocne Finans 2.0, książka samopomocy kariery/przywództwa

Album Belle Brigade

Lista odtwarzania na YouTube, wykonana na zamówienie przez moje dziecko, aby pokazać tatusiu rzeczy, które może lubić.

Doświadczenia na Dzień Ojca

Zajęcia turystyczne znajdują się na szczycie mojej oferty na wycieczkę domową, aby zaznaczyć dzień. Uwierz muzea, określa parki, regionalne wycieczki łodzią. Partner z tłumu? Spakuj plecaki na wycieczkę.

Bez bałaganu prezentów doświadczenia mogą być bilety na nadchodzący program lub wydarzenie sportowe online; Wycieczka żywnościowa głodnego faceta lub chodząca wycieczka dla maniaka historycznego; Lub pakiet godzin od poręcznego człowieka lub ogrodnika, aby przejąć pewne obowiązki, z których czerpałby przyjemność z ulgi.

Źródła do sprawdzenia:

Goldstar.com za zniżki na wydarzenia w określonych obszarach metra

Życie społeczne dla stawek dyskontowych w zakresie działań w wybranych miastach

TaskRabbit, aby zarezerwować godziny z rękawicą

Pinterest na etykiety Dnia Ojca do druku dla artykułów sklepowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *