Samouczek: Dokładnie jak zrobić relaksujące dno piżamy

do Bożego Narodzenia, moje dwa ogromne dzieciaki miały pasujące w kratę flanelowe pj dna, więc chciałbym stwierdzić „Booyah!” lub „misja osiągnięta”, w zależności od tego, czy jestem w stylowym nastroju (Rip Stuart Scott) czy w wielkim nastroju politycznym. Kłamałbym jednak, gdybym nie przyznał się do kilku czkawek wzdłuż tej metody tego zwycięstwa.

Dokładnie rozumiem, jak zrobić dna PJ, dlatego, kiedy narzekałem jej, że nie mogłem odkryć pasujących domowych PJ w przystępnej cenie, zajęło Wendy kilka minut, aby przekonać mnie do samodzielnego uszywania ich. Mam na myśli, poważnie piżamagramy, wtf. 219 USD za moje czteroosobowe gospodarstwo domowe? Nie w tym roku.

Dokładnie odkryłem to, co próbowałem znaleźć w moim ogromnym sklepie materiałowym: standardowym czerwonym, a także białej kratę w miękkiej flaneli.

Zamierzałem zrobić cztery pary dna PJ – po jednym dla każdego członka mojego domu – i dostałem coś, co wydawało się wystarczającą tkaniną. (Spoiler: To było naprawdę wystarczające, jednak nie do końca.)

Wskazówka: Zabierz ze sobą parę spodni w rozmiarze każdego członka gospodarstwa domowego, a także określ rękami, a także gałkami ocznymi, a nie z mentalnymi kulkami matematycznymi.

Jak zrobić dno piżamy

Wymagasz do tego producenta szycia. Jeśli myślisz: „Jestem współczesną damą z iPhone’em, pani. Jakiego wykorzystania miałbym na maszynę do szycia? ” Cóż, słyszę cię. Musisz otworzyć aplikację do kupowania Amazon na tym eleganckim iPhonie, pani Modern, a także kupić sobie relaksujące dna PJ. Gotowe.

Jeśli lubisz robić rzeczy w trudny sposób, sprawdziłem się.

Potrzebne materiały:

Około jeden trawnik materiału dla dziecka; Dwa dla osoby dorosłej, a także gdzieś dla dzieci.

Pracujący producent szwów, a także wiedza o tym

1/2 trawnika sprężystości

Wątek

Nożyce

Żelazo

Przegląd: będziesz wycinać dwa elementy, które mają taki kształt, zszywając je razem, a następnie wytwarzając pasek, a także nogi.

Najprostsze jest wycięcie symetrycznego kształtu, jeśli masz złożony materiał na pół. Lokalizacja Niektóre dna PJ lub spodnie dresowe, które obecnie pasują, podczas gdy złożone, aby upewnić się, że krocze wystaje, na Twoim materiale, aby wykorzystać jako przewodnik.

Wytnij znacznie więcej niż typowy dodatek do szwu – zapewnij sobie dodatkową szerokość do pracy. Pamiętaj, że spodnie, które mierzysz, już wprowadzają elastyczne. Workowate jest przytulne. Nie chcesz PJ, które powstrzymują cię przed siedzeniem w dół.

Daj sobie również dodatkową wysokość podczas cięcia. Będziesz składał się nad środkowym, aby zrobić obudowę do elastycznej, a także zwrócić dna spodni, aby uszyć rąbek.

Kiedy masz dwa podobne elementy – które będą lewymi, a także idealnymi nogami dna piżamy – jesteś przygotowany do przypinania.

Przypnij dwa kawałki, idealne strony materiału do siebie, aby upewnić się, że się nie zsuwają.

Zrobimy siedem zestawów szwów biegowych. Jesteś gotowy? Zrobiłem zdjęcia, a także filmy, które możesz ci pomóc.

1 i 2. szyte wzdłuż zaokrąglonego kawałka każdej strony twojego materiału. 1 jest lewą stroną; 2 jest idealną stroną. Następnie, ponownie orientuj materiał, który jest prawie rurkowy, musisz upewnić się, że to, co było zarówno z przodu, jak i tylnej części pracy, jest teraz lewicowi, a także po prawej. Nie polegam na tym, że zrozumiesz, co mam na myśli, więc zrobiłem klip wideo, aby ci pokazać.

3. Następny zestaw szwów dotyczy ingeam. Przypnij Inseam, a także zszyj jedną nogę spodni, kroczem, a także drugą nogą spodni.

4. Teraz, gdy masz odzież w kształcie spodni, wypróbuj ją na ciele, które próbujesz dopasować. To była raczej nieprzyjemna niespodzianka, że ​​spodnie, które sobie wycinałem w te Święta Bożego Narodzenia, nie kształtowały się nad moimi biodrami. Chociaż zdecydowałem się na parę własnych dna PJ, mam na myśli, że nie uwzględniłem metody, że elastyczna środkowa część uczyniła pełną część tyłka, w znacznie węższą sylwetkę niż ciało dorosłej kobiety. Czekałem dwa dni na świąteczny cud, który sprawiłby, że te jammie kształtuje mnie, jednak kiedy nikt nie przybył, 23 grudnia zamieniłem mamę, a także dna PJ tatusia w szaliki. Booyah?

Jeśli czujesz się świetnie z dopasowaniem, obróć śródstopię, a także prasuj to płasko. Upewnij się, że przewracasz wystarczającą ilość materiału, że będziesz mógł przesunąć swój sprężystość w szerokości obudowy. Zszyj wzdłuż górnej części fałdu, tak blisko krawędzi, jak to możliwe, aby uzyskać pełny wygląd. Jeśli jest na to nazwa, nie rozumiem tego, a także jest to naprawdę opcjonalne.

5. Teraz zszyj dolną krawędź sprężystej obudowy, jednak opuść obszar – być może dwa cale – aby wstawić sprężystość. Innymi słowy, nie szyj całej metody; Zatrzymaj się, zanim dotrzesz do miejsca, w którym zacząłeś. Określ kawałek sprężystości, który zaspokoi po środkowej części ciała, dla którego robisz te flanelowe jammie. Podłącz szpilkę bezpieczeństwa z jednej strony sprężystości, aby upewnić sięmoże to przetoczyć obudową. Kiedy dostałeś PIN całą metodę, przypnij go do bezpłatnego końca elastycznego, aby utrzymać w miejscu, aby szyć. Zszyj końce sprężystości razem, a także wyeliminuj szpilkę. Teraz zamknij obudowę.

6 oraz 7. obrzeżna dolna krawędź każdej nogi spodni.

Jesteś skończony! Teraz bądź przytulny.

Możesz wykorzystać tę samą technikę do tworzenia pasujących spodni lalek. Święty Mikołaj stworzył małą parę dla lalki amerykańskiej Scarlett, a także nie zawracał sobie głowy tym, aby je objąć!

Aby dokładnie zobaczyć, jak koszulki można dostroić do spodni dla niemowlęcia lub małego dziecka (nie wymagane dno) sprawdziłem ten post.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *