Wizyty lekarza online to moja nowa preferowana rzecz (sponsorowana)

Dzięki amerykańskiemu studnie za sponsorowanie tego debiutanckiego postu Mommies.

Budząc się, a także zdajesz sobie sprawę, że masz różowe oko/strep gardła/zakażenie pęcherza, to natychmiastowe pozwolenie na imprezę litości, prawda? Nie tylko cierpię na przerażającą chorobę, jednak szukam leczenia, które wykolei mnie przez cały dzień. To jest pierwsza sytuacja, w której istnienie wizyt w Internecie lekarza jest znacznie lepsze niż pokrojony chleb z rozłożonym na nim Nutella; Po drugie, gdy nękam mnie problem fizyczny, który jest mniej pilny, a także w rezultacie łatwy do zignorowania.

Zwlekanie, dobrze cię rozumiem.

Przez kilka miesięcy moje palce mi przeszkadzały. Nie jest dokładnie godne w pokoju awaryjnym. Sztywność, bóle, a nawet odrobina drętwienia w wyciągnięcie ręki, sprawiło, że zapytałem, czy mądre nadużycie telefonu naprawdę szkodzi mojego ciała. Jednak łatwo było spędzić 99% mojego czasu na ignorując to, a także 1% mojego czasu na zapalenie stawów (mimo że nie rozumiem absolutnie, czym jest zapalenie stawów), a także to umożliwiam To, aby Fester w metodzie, która stworzy znacznie poważniejsze, długotrwałe efekty. Innymi słowy, jestem nie tylko obolały, choć potencjalnie leniwy i głupi.

Dziś rano podjąłem działanie. Poszedłem na Americanwell.com i zarejestrowałem się. Jest to strona internetowa z lekarzami na wezwanie, w tym internistów, dietetyków, pediatrów, a także lekarzy domowych. Wykorzystałem Code Rookiemoms (które również możesz wykorzystać) do jednej bezpłatnej wizyty, a także połączyłem z lekarzem za pomocą sesji kamery internetowej.

To było godzinę temu, a teraz mam zamiar odebrać receptę na przeciwzapalne, a także listę wskazówek dotyczących samoopieki w pliku PDF, który został mi wysłany po wizycie lekarza. Tak, ja!

Jak to działa?
Po zarejestrowaniu się możesz przeszukiwać lekarzy, którzy są niezwłocznie zaoferowani lub rutynowania konkretnego lekarza w praktyce. Wybrałem ideał teraz z lekarzem, którego profil najbardziej lubiłem. To było całkiem fajne, jak lekarz na Jetsons. Po tym, jak poprosiłem o kontakt z nią, mój ekran pokazał szybką animację tego, czego się spodziewać, a także wtedy byliśmy połączeni.

Te widzi mogą być utrzymywane przez kamerę internetową, a nawet telefon – gdy widzenie nie jest częścią diagnozy.

Użyłem strony internetowej z mojego laptopa, jednak moja dobra przyjaciółka Sammyk użyła swojego telefonu komórkowego do wizyty u lekarza. Powiedziała mi, że kiedy niedawno była chora (jej gardło było pokryte białym, a także czuła, że ​​przełyka noże), a także na wakacjach w Nowym Jorku, początkowo panikowała: „Jak mam zamiar zamierzam Odkryj tutaj lekarza? ” Potem dobrze pamiętała Amerykanin. W rzeczywistości trzymała kamerę telefoniczną tak samo, jak jej usta, aby zapewnić, że lekarz z drugiej strony może zobaczyć jej objawy. Była w stanie przepisać antybiotyk, a także poczuła się znacznie lepiej w ciągu dwóch dni. (Aplikacja jest oferowana zarówno dla użytkowników iPhone’a, jak i Androida.)

Jakie są lekarze?
Kiedy zalogowałem się, około 10 lekarzy zaoferowano na miejscu, a także wiele innych, zaoferowanych na przyszłe spotkania. Ten, który wybrałem, był fantastyczny: kompetentna, empatyczna, zorientowana na rozwiązania, a także była zarówno kompetentna, jak i indywidualna z innowacjami, która nas łączyła. Powiedziała nawet: „Gdybyś był moją córką, powiedziałbym ci…”, co sprawiło, że poczułem się pozytywnie i bezpieczny dzięki jej radom.

System z sieciami bezpieczeństwa
Kiedy mój laptop zaczął działać nieco łuszczące się, ponieważ nie mogłem usłyszeć kilku z tego, co stwierdziła dr Mia za pomocą naszego połączenia z kamerą internetową, byliśmy w stanie skorzystać z dołączonego okna czatu. Pozwól jej zrozumieć, że nie słyszałem kilku jej słów (i nie chciałem niczego przegapić!), A także szybko skierowała sesję do naszych telefonów komórkowych, aby kontynuować rozmowę. Ta zmiana była płynna, ponieważ wciąż była częścią amerykańskiego systemu Visit Visit. Biorąc pod uwagę, że nie wymagała już widzieć mnie oczami, a także mogłem powiedzieć, że nie jestem w poważnym niebezpieczeństwie, moglibyśmy po prostu rozmawiać przez telefon, powiedziała mi.

Stwórzmy, że było gładsze niż wiele moich połączeń telefonicznych z Heather, a także zostaw to.

Czy to dokładnie to samo, co wizyta lekarza prawdziwego?
Programu nie. W niektóre kluczowe sposoby jest jeszcze lepiej.

W żadnym momencie siedzisz sam na stole w papierowej szaty, zastanawiając się dokładnie, jak długo to oczekiwanie potoczy się.

Na koniec dostałem notatki lekarza z naszej rozmowy w e -mailu PDF. Podoba mi się, ponieważ nie chciałem pamiętać o niczym, co zasugerowała! (Uwaga dla siebie: spróbuj wykorzystać niedominującą rękę do szczotkowania zębów, a także innych zadań podręcznika, aby zapewnić nadmierną rękę.

Wizyta była na mojej osi czasu, w moim domu, a także nie była o wiele wygodniejsza. Nie ma więcej wymówek.

I nie ma się czego dziwnie. Twoje doświadczenie to absolutnieZgodne z HIPAA, jednak jeśli chcesz później udostępnić informacje swojemu głównemu dostawcy opieki, możesz. On zdecydowanie nie będzie cię winić za proaktywną ochronę opieki medycznej w sobotni wieczór, jeśli będziesz wymagać. Oprócz mam, jesteś absolutnie tego wart.

Wspaniałą wiadomością jest to, że mam umiarkowane początki zespołu tunelu nadgarstka, a także wprowadzając modyfikacje, teraz mogę się tym zająć. W najbliższym czasie nie dostanę laski.

Kiedy opowiedziałam Heather o moim doświadczeniu, powiedziała: „Lubię każdą służbę, która pozwala mamusie wykonywać swoje zadania bez wychodzenia z domu. Gdybym mógł zobaczyć lekarza podczas drzemki mojego dziecka, zamiast zabezpieczać opiekę nad dziećmi lub sprowadzać krzyk, ja” D Absolutnie to zrób ”.

Ile to kosztuje?
See to 49 USD z lekarzem, a także 25 USD z dietetykiem. Niektóre plany ubezpieczenia obejmują wizyty medyczne w Internecie, więc odkryj, czy to zrobi. (Użyj naszego kodu do jednej bezpłatnej wizyty.)

To sponsorowana publikacja napisana przeze mnie na temat moich prawdziwych doświadczeń z American Well. Jeśli chcesz spróbować, skonfiguruj teraz swoje konto, abyś był przygotowany na wyjazd. Rookiemoms kodowy dla jednego bezpłatnego zobaczenia będzie świetny do 30.03.2014. Poważnie, dbaj o siebie, a także udaj się do American Well zamiast czytać jeszcze jeden post na blogu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *